Zwrot opłaty za kartę pojazdu

Za naszym pośrednictwem odzyskaliście już Państwo nadpłaconą akcyzę za sprowadzony samochód z zagranicy.

Teraz możecie odzyskać część opłaty za KARTĘ POJAZDU, za którą zapłaciliście 500 lub 1000 złotych w okresie 10 marca 2002 - 14 kwiecień 2006 r.

Kwota zwrotu to 250 - 500 złotych za każdą KARTĘ POJAZDU

Wystarczy udzielić nam pełnomocnictwa, podpisać umowę na zlecenie wykonania usługi związanej z odzyskaniem nadpłaconej kwoty, przesłać lub przynieść nam niżej wymienione dokumenty, a my ZAJMIEMY SIĘ ODZYSKANIEM Waszych NIENALEŻNIE POBRANYCH OPŁAT – udzielenie nam pełnomocnictwa nie wymaga od Was stawiennictwa w Urzędach i Sądach.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o przeczytanie, podpisanie jednej z dwóch wersji umowy w dwóch egzemplarzach, pełnomocnictwa przez wszystkich współwłaścicieli auta oraz przygotowanie niżej wymienionych dokumentów (czytelne kopie), uzupełniając swoje dane nie zapomnijcie o podaniu nr swojego konta do zwrotu opłaty oraz telefonu kontaktowego oraz dostarczeniu ich osobiście lub pocztą na nasz adres:

20-468 Lublin, ul. Energetyków 24

20-027 Lublin, ul. Sadowa 10/2, parter

Przydatne dokumenty do odzyskania nadpłaconej opłaty, które Państwo mogą posiadać:

  • ksero karty pojazdu (1 i 2 strona, w przypadku współwłaściciela przedostatnią stronę) lub decyzja o rejestracji pojazdu - jeżeli są Państwo w posiadaniu tych dokumentów.

  • KOPIA POTWIERDZENIA WPŁATY - jeżeli są Państwo w posiadaniu tych dokumentów.

  • umowa/rachunek/faktura zakupu samochodu-- jeżeli są Państwo w posiadaniu tych dokumentów.
     

UWAGA!!!
W PRZYPADKU BRAKU WW. DOKUMENTÓW, MOŻEMY JE DLA PAŃSTWA UZYSKAĆ.

 

UWAGA: nie musisz być obecnie posiadaczem pojazdu, wystarczy tylko, że uiściłeś opłatę 500 zł lub 1000 zł. za wydanie karty pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Naszą rekomendacją jest duża grupa zadowolonych klientów,którzy za naszą pomocą odzyskali już część nadpłat za kilka tysięcy kart pojazdu.